Księgarnia Uniwersytecka

Show menu
koszyk0 sztuk

Wystawa prac Andrzeja Markiewicza w Art Live University Gallery otwarta do 2 sierpnia 2024 roku

Data opublikowania: 2024-06-07 10:45:45

Tym razem prezentowane są tam prace profesora Andrzeja Markiewicza, malarza i grafika warsztatowego, dziekana Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Wczoraj odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej "Na papierze", która będzie dostępna dla publiczności do 2 sierpnia 2024 roku. W uroczystości otwarcia wystawy wzięli udział rektor UPP prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz, prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej prof. dr hab. Piotr Goliński, kurator wystawy prof. Jacek Jagielski z Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, dyrektor Biblioteki i Centrum Informacji Naukowej, a także pracownicy i pracownice biblioteki oraz wydawnictwa. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na wernisaż i gratulujemy kolejnego udanego przedsięwzięcia!

Zobacz więcej aktualności...