Księgarnia Uniwersytecka

koszyk0 sztuk

Nagroda w Konkursie TECHNICUS 2024

Data opublikowania: 2024-06-28 09:59:12

Z przyjemnością informujemy, że Jury Konkursu Technicus 2024, organizowanego przez Naczelną Organizację Techniczną – Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych dostrzegło i doceniło książkę opublikowaną przez Wydawnictwo UPP. Sztuka pomiarów, czyli od metra do mikrometra Karola Durczaka zdobyła Puchar TECHNICUS 2024 w kategorii NAJLEPSZE WYDANIE ELEKTRONICZNE.

Dnia 26 czerwca w zabytkowej Centrali NOT przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie puchar i dyplom z rąk Ewy Mańkiewicz-Cudny – prezesa FSNT-NOT oraz Tadeusza Pawłowskiego – wiceprezesa i przewodniczącego Jury odebrali autor prof. UPP dr hab. inż. Karol Durczak oraz redaktorka publikacji Paulina Kaczmarek.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://not.org.pl/aktualnosci/technicus-2024-1?department=centrala

Zobacz więcej aktualności...